AD1607

A wildeboer, 2 schilderijen

Beschrijving:Van de Meppeler schilderes Aaltje Wildeboer bieden wij aan; Een herfstbegroei met paddestoelen, in olieverf op paneel, 33 x 50 cm. voluit gesigneerd. EURO 125,- Een stilleven met een dotterbloem, olieverf op board, 30 x 40 cm, voluit gesigneerd. EURO 125,- Aaltje Gortermoller Wildeboer werd in 1909 in Meppel geboren. Zij woonden en werkte in Meppel en Nijerveen en overleed in 1997 in een verzorgingstehuis in Meppel. Aaltje Wildeboer was een zuster van de Meppeler schilder Roel Wildeboer. Net als haar broer Roel, vormde zij zich zelf. Zij schilderde in een impressionistische trant landschappen en stillevens. Haar inspiratie deed zij vooral op in de directe omgeving van Meppel. Op een familie foto staat zij afgebeeld op een tentoonstelling van haar werk tezamen met koningin Beatrix

Minimale prijs: 250
Geplaatst op:05-03-06 om 18:03:52
Verloopt op:02-04-06 om 19:04:52
Bekeken: 2545

Foto: Nee

www.VeilingWebsite.nl
Website statistieken