AD2063

frans huysmans

Beschrijving: Frans Huysmans (1885-1954) Boom in duinlandschap, gedateerd 1930, olieverf op linnen, afmetingen 177-148 cm, Herkomst Collectie P.Boendermaker, nr. 1137.

Minimale prijs: 6000
Geplaatst op:13-06-06 om 11:06:13
Verloopt op:11-07-06 om 11:07:13
Bekeken: 3036

1550Emailen naar m.spijkman15-10-11 om 23:10:15
1526Emailen naar artgal04-02-08 om 21:02:25
In totaal is er 3 keer geboden op deze advertentie.

www.VeilingWebsite.nl
Website statistieken