ABC-ACHTERHOEKBUNGALOW

ABC-ACHTERHOEKBUNGALOWKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:ABC-ACHTERHOEKBUNGALOW een 5***** ANWB gekeurde luxe bungalow t/m 6 personen. Hier kunt u genieten van natuur, rust, ruimte, privacy, ontspanning en vele andere mogelijkheden. De bungalow is gelegen in een recreatiepark met 21 luxe vakantiebungalows. Het ligt op een unieke locatie aan de rand van het prachtige natuurgebied
"Het Korenburgerveen”. Op onze website vindt u uitgebreide informatie van de vakantiebungalow met veel foto's en informatie. Uw verblijf hier is uitermate geschikt voor uw fiets en/of wandelvakantie! Ook beschikken wij over faciliteiten om uw eigen paard mee op vakantie te nemen, kijk hiervoor op onze website. Paardentoerisme
In de woning is extra informatie aanwezig over ruim 30 fiets en wandelroutes in de omgeving.
Kijk op www.Achterhoekbungalow.com of www.ABC-Achterhoekbungalow.nl

Prijs: €0

Naam: G.A. Vreeman

Woonplaats: Winterswijk

Geplaatst op:09-11-05 om 17:11:10
Verloopt op:07-12-05 om 17:12:10

Bekeken: 3295