Timmerman den haag

Timmerman den haagKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Alexandria Aannemers is voor u de timmerman in Den Haag als het aankomt op vakwerk timmerwerk bij authentieke panden. In de Haagse Archipelbuurt komt veel specialistisch timmerwerk voor: deze huizen zijn vaak in de 19e eeuw gebouwd en is veel timmerwerk in verwerkt. Bij een restauratie in deze Haagse panden is onze timmerman uit Den Haag de aangewezen persoon om specialistisch werk te verrichten aan bijvoorbeeld het balkon of lambrisering en kroonlijsten. Onze timmerman maakt origineel werkstukken na en levert timmerwerk in Den Haag dat de waarde van uw woning op pijl houdt.

Onze timmerman in Den Haag staat voor u klaar als het op specialistisch vakwerk aan komt. Kom lang op de website: https://www.alexandriabv.nl/nl/aannemer/timmerwerk en vraag info aan via de offerte pagina.

Naam:

Woonplaats: Den Haag

Geplaatst op:24-11-18 om 14:11:52
Verloopt op:22-12-18 om 14:12:52

Bekeken: 195