A wildeboer, 2 schilderijen

Beschrijving:Van de Meppeler schilderes Aaltje Wildeboer bieden wij aan;

Een herfstbegroei met paddestoelen, in olieverf op paneel,
33 x 50 cm. voluit gesigneerd. EURO 125,-

Een stilleven met een dotterbloem, olieverf op board, 30 x
40 cm, voluit gesigneerd. EURO 125,-

Aaltje Gortermoller Wildeboer werd in 1909 in Meppel
geboren. Zij woonden en werkte in Meppel en Nijerveen en
overleed in 1997 in een verzorgingstehuis in Meppel.

Aaltje Wildeboer was een zuster van de Meppeler schilder
Roel Wildeboer. Net als haar broer Roel, vormde zij zich
zelf. Zij schilderde in een impressionistische trant
landschappen en stillevens. Haar inspiratie deed zij vooral
op in de directe omgeving van Meppel. Op een familie foto
staat zij afgebeeld op een tentoonstelling van haar werk
tezamen met koningin Beatrix

Prijs: 250

Geplaatst op:05-03-06 om 18:03:52
Verloopt op:02-04-06 om 19:04:52

Bekeken: 2385
Foto: Nee