ontwerp en teken programma!

ontwerp en teken programma!Klik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:ONTWERP JE EIGEN WALLPAPER, SCHILDERIJ, POSTERS EN KUNSTWERK ON LINE….

Draw&paint is een on line programma waarmee u in 10 minuten uw eigen wallpaper (bureaublad) ontwerpt voor je beeldscherm en GSM mobieltje of een prachtig kunstwerk creëert zoals een schilderij, aquarel, tekening of poster ...
Iedereen kan schilderen en tekenen met Draw & Paint
Draw & Paint is geschikt voor alle leeftijdsgroepen, voor beginners en gevorderden, waarmee waarmee in een oogwenk op je computer de mooiste tekeningen, schilderijen of een aquarel, screensaver, poster en wallpaper worden gecreëerd.
Kleurenleer, kleurboek, fotopaint, picturepaint, motionpaint, letterpaint …..
Draw en paint heeft een ook kleurboek voor kinderen, een kleuren leerprogramma en honderden soorten potloden, penselen en borstels om een spetterend kunstwerk te ontwerpen. Je kunt ook met letters, figuren, vormen en foto’s schilderen.

Het programma Draw&Paint hoeft niet gedownload of geïnstalleerd te worden en is 100% virusvrij! Draw&Paint is ook spamvrij.
Surf naar www.drawpaint.nl voor dit GRATIS programma
Pon Design, tel: 0341-350828 / fax: 0341-430165

IEDEREEN IS EEN KUNSTENAAR MET DRAW&PAINT

Prijs: €0

Naam: pon design

Woonplaats: putten

Geplaatst op:31-05-06 om 07:05:45

Bekeken: 2603