wallpapers gsm mobieltjes

wallpapers gsm mobieltjesKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:ONTWERP JE EIGEN WALLPAPER, SCHILDERIJ, POSTERS EN KUNSTWERK
Draw&paint is een GRATIS on line programma waarmee u in 10 minuten uw eigen wallpaper (bureaublad) ontwerpt voor je beeldscherm en GSM mobieltje of een prachtig kunstwerk creŽert zoals een schilderij, aquarel, tekening of poster ...
Iedereen kan schilderen en tekenen met Draw & Paint
Draw & Paint is geschikt voor alle leeftijdsgroepen, voor beginners en gevorderden, waarmee waarmee in een oogwenk op je computer de mooiste tekeningen, schilderijen of een aquarel, screensaver, poster en wallpaper worden gecreŽerd.
Kleurenleer, kleurboek, fotopaint, picturepaint, motionpaint, letterpaint Ö..
Draw en paint heeft een ook kleurboek voor kinderen, een kleuren leerprogramma en honderden soorten potloden, penselen en borstels om een spetterend kunstwerk te ontwerpen. Je kunt ook met letters, figuren, vormen en fotoís schilderen.

Het programma Draw&Paint hoeft niet gedownload of geÔnstalleerd te worden en is 100% virusvrij! Draw&Paint is ook spamvrij.
Surf naar www.drawpaint.nl voor dit GRATIS programma
Pon Design, tel: 0341-350828 / fax: 0341-430165
IEDEREEN IS EEN KUNSTENAAR MET DRAW&PAINT

Prijs: Ä0

Naam: pon

Woonplaats: putten

Geplaatst op:16-06-06 om 12:06:27

Bekeken: 2395

Bod in Ä: