Chris de bruyn jr, brugge

Chris de bruyn jr, bruggeKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving: Brugge, stadsgezicht met gracht
- olieverf op doek, 50 x 70 cm in een nette lijst
- voluit gesigneerd r.o.

Chris de Bruin junior werd in 1901 geboren. Hij overleed in 1974.

Chris de Bruyn junior vormde zich zelf. Hij schilderde in een impressionistische trant, stadsgezichten, landschappen, zeegezichten en bloemstillevens. Zijn vroege landschappen en boerenerven zijn blond en zonnig van kleurstelling. Zijn latere werk, met vooral stadsgezichten zijn meer stemmig en lijken geļnspireerd op de Amsterdamse impressionisten.

Prijs: €450

Geplaatst op:26-06-06 om 22:06:03
Verloopt op:24-07-06 om 22:07:03

Bekeken: 4548

200Emailen naar cibolhuis15-07-06 om 15:07:35
150Emailen naar visbent09-07-06 om 16:07:52
In totaal is er 3 keer geboden op deze advertentie.