Prachtige bungalows/chalets te huur

Prachtige bungalows/chalets te huurKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Gezellig ingerichte stenen bungalows en houten chalets op Bungalowpark Het Verscholen Dorp te Harderwijk te huur. Geschikt voor 2 tot 8 personen. Comfortabel ingericht: woonkamer met openhaard, zit-en eethoek, open keuken met magnetron, drie slaapkamers, badkamer met bad/douche, toilet, vloerverwarming, TV, telefoon, overdekt terras en tuinmeubilair. Parkeerplaats voor één auto naast de bungalow en een zonnige ligging op het zuiden met veel privacy en rust.

De faciliteiten op Bungalowpark Het Verscholen Dorp zijn een verwarmd buitenzwembad voorzien van ligbedden, peuterbad, tennisbaan, speeltuin, wasserette en receptie met fietsverhuur.
De prijzen bedragen in het laagseizoen € 275 per week, in het hoogseizoen € 650 per week. Uiteraard is het huren van een weekend of midweek ook mogelijk buiten het hoogseizoen.

Prijs: €195

Naam: Sisco

Woonplaats: Harderwijk
Provincie: Gelderland

Geplaatst op:16-08-06 om 16:08:00
Verloopt op:13-09-06 om 16:09:00

Bekeken: 3426