Gratis philips tv type cx142a

Gratis philips tv type cx142aKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Bijzondere philips tv kast met ingebouwde tv en luidspreker box. (onderin kast)

jaren 50/60.
type: 21CX142A

Hoogte: 107 cm
Breedte: 68 cm
Diepte: 55 cm. (+ 11 cm beeldbuis-tuut)

Conditie: Alle buizen branden indien actief maar beeldbuis geeft geen beeld, luidsprekerbox wel een toon, alle toebehoren aanwezig, bovenblad iets beschadigd (vernis?).
Met de deuren dicht is het een mooi kastje.
Meer foto's op aanvraag beschikbaar.

gratis op te halen
Hij moet weg ivm ruimtegebrek

Naam: w. kulsdom

Woonplaats: den haag

Geplaatst op:20-08-06 om 16:08:41

Bekeken: 3381