Oldtimer triumph

Oldtimer  triumphKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Speciale TRIUMPH MK 3 cabriolet sportwagen die geheel is gerestaureerd en aangepast
Belastingvrij
Oldtimerverzekering 60,= per jaar
Het bouwjaar is juni 1969
v.v. goede kap.
Staat op goede banden
De auto is APK gekeurd tot 06/2007
Goed onderhouden en staat altijd binnen.
Vraagprijs 7990,= euro.

H. Sluiter Wilhelminastraat 56
9541 AR Vlagtwedde
tel 0599 313 333.
Mob. 0651 342 476

Prijs: 7990

Naam: Sluiter

Woonplaats: Vlagtwedde
Provincie: Groningen

Geplaatst op:25-09-06 om 20:09:49
Verloopt op:23-10-06 om 20:10:49

Bekeken: 3605

2000Emailen naar fun-car23-10-07 om 13:10:44