ACHTERHOEK BUNGALOWPARK

ACHTERHOEK BUNGALOWPARKKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:ABC-ACHTERHOEKBUNGALOW ,,Het SIMMELINK’’ een 5***** ANWB gekeurde luxe bungalows t/m 6 personen. Hier kunt u genieten van natuur, rust, ruimte, privacy, ontspanning en vele andere mogelijkheden. De bungalows zijn gelegen op een kleinschalig recreatiepark, ,,HET SIMMELINK’’ een unieke locatie met 21 recreatiewoningen in een bosrijke omgeving aan de rand van het prachtig natuurgebied "Korenburgerveen", op 3 km afstand van Winterswijk.
Een unieke locatie voor rustzoekers, met prachtig uitzicht en meerdere tuinterrassen. U kunt kiezen voor zon of schaduw.
Heeft u vragen bel gerust, wij staan u graag te woord, ook buiten kantooruren. Tel. 06.2833.8079
Of stuur een E-mail: info@ABC-Achterhoekbungalow.nl
Informeer naar de prijzen van 2007
Wij heten u van harte welkom in de Achterhoek!

Prijs: €225

Naam: G.A. Vreeman

Woonplaats: Winterswijk

Geplaatst op:07-10-06 om 11:10:37

Bekeken: 3187