Prachtig design leren bankstel!

Prachtig design leren bankstel!Klik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Omdat wij gaan verhuizen kunnen wij een design echt leren bankstel in zeer goede staat aanbieden. Het gaat om een 2-zits en een 3-zits bank.

De kleur is zacht/licht geel. Het bankstel is in zeer goede staat, het heeft absoluut geen beschadigingen en is heel goed bijgehouden.

Wij hebben het bankstel eind 2002 gekocht en hebben er toen 2352,- euro voor betaald. De aankoop bon hebben wij nog steeds in ons bezit.

Prijs: 850

Naam: Nicolette

Woonplaats: Den Haag

Geplaatst op:12-11-06 om 19:11:52

Bekeken: 3365