Fender bullet deluxe (usa) 1981

Fender bullet deluxe (usa) 1981Klik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Prachtige Fender Bullet Deluxe te koop.
Bouwjaar: 1981, Made in USA, serienummer E 10007.

Compleet origineel! Bijzonder hoog helder geluid.
Deze Fenders kom je nauwelijks meer tegen, is echt iets voor de gitaarliefhebber. Rode body, zwarte slagplaat.
Helaas, de originele koffer heb ik er niet meer bij.

Voor een leuk bod mag ie weg.

Naam: Tim

Woonplaats: Maastricht
Provincie: Limburg

Geplaatst op:13-11-06 om 10:11:48
Verloopt op:11-12-06 om 10:12:48

Bekeken: 3911

55,-Emailen naar leonderidder16-02-10 om 15:02:24
50Emailen naar pharen16-05-09 om 12:05:50
160,00Emailen naar fas1x07-06-12 om 16:06:57
150,00Emailen naar fas1x07-06-12 om 16:06:54
150Emailen naar alexjuh_1312-09-11 om 19:09:52
105Emailen naar shelty07-03-11 om 21:03:09
100Emailen naar adriaan_van_dalfsen11-12-10 om 13:12:55
In totaal is er 8 keer geboden op deze advertentie.