Nieuw houten Loopfiets

Nieuw houten LoopfietsKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Te koop kwalitatief zeer mooi, stevig houten loopfietsje, met witte rubber bandjes. Bandjes geven niet af aan het parket.

Fietsje is beukenhout met een rood zadeltje.

Te gebruiken voor kinderen van 1 tot 3 jaar.

Lengte ongeveer 50 cm , en hoogte 20 cm

Fietsje is CE goedgekeurd, kindvriendelijk en nieuw in doos.

Fietsje wordt direct opgestuurd na betaling, verzendkosten 5,50 zijn voor de koper.

Prijs: 29

Naam: Martin Vogelaar

Woonplaats: Sommelsdijk

Geplaatst op:30-11-04 om 20:11:01
Verloopt op:28-12-04 om 20:12:01

Bekeken: 4247

9,00Emailen naar biancap13-08-05 om 21:08:09
8,00Emailen naar bettinasmits28-07-05 om 09:07:16
17,50Emailen naar stefanes18-02-06 om 12:02:54
17,50Emailen naar karin24-05-06 om 22:05:48
15.00Emailen naar Nvangerwen21-10-05 om 22:10:34
15,50Emailen naar Leo.Ketelings22-01-07 om 22:01:55
In totaal is er 7 keer geboden op deze advertentie.