Kattenschilderij gesigneerd cats

Kattenschilderij gesigneerd catsKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Bekend kunstenares Marjolein Kruijt heeft een kattenschilderij gemaakt dat is gesigneerd door de castleden van Cats. Namelijk door Marco Bakker, Roberto de Groot, Anouk van Es, Mark van Beelen, Paul Donkers en Marjolein Teepen. De opbrengsten van dit prachtige unieke schilderij komen ten goede aan de Dierenbescherming, afdeling Amsterdam.

U kunt tot en met 5 januari 2007 een bod uitbrengen op dit unieke schilderij op www.biedopkattenschilderij.nl Website: www.biedopkattenschilderij.nl

Prijs: 600

Naam: Fiona de Lange

Woonplaats: Den Haag

Geplaatst op:03-01-07 om 17:01:12
Verloopt op:10-01-07 om 17:01:12

Bekeken: 3716