Gratis vliegtickets en overnachting

Gratis vliegtickets en overnachtingKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Nederlandse kopers die een origineel werk aanschaffen tijdens deze expositie in Berlijn vergoeden wij de vliegtickets en overnachting (max. 2 personen)!!

Amadeus Art Galerie Berlijn aan de Potsdamer Straße 98, organiseert tot 28 januari 2007 een expositie van de Italiaanse schilder Bruno di Maio.
Bruno di Maio, één van de beste, nieuwe figuratieve kunstenaars van Italië, zal ruim veertig werken exposeren, grotendeels naakten en stillevens. In zijn werk is zijn grote passie voor de Renaissance duidelijk gereflecteerd, maar tegelijk wordt ook een sterk verlangen naar expressieve autonomie helder zichtbaar. Bruno di Maio’s werk laat zich kenmerken als vrolijk, vleselijk, rijk in kleur en vibrerend van licht. Zijn werken zijn voornamelijk te vinden in particuliere en openbare collecties in de Verenigde Staten, Australië, Europa en Japan. Hij zal nu, voor het eerst, zijn prachtige werken ten toon stellen in Berlijn.

Hij zal tussen 21 en 28 januari regelmatig persoonlijk aanwezig zijn bij de vernissage in Berlijn bij Amadeus Art.

Potsdamer Straße 98
Berlijn
Duitsland

www.amadeusart-berlin.de

Prijs: €0

Naam: R. van den Heuvel

Woonplaats: Tilburg
Provincie: Noord-Brabant

Geplaatst op:04-01-07 om 03:01:49
Verloopt op:01-02-07 om 03:02:49

Bekeken: 2139