Prachtige *** nieuwe*** bruidsjapon

Prachtige *** nieuwe*** bruidsjaponKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Prachtige nieuwe bruidsjapon maat 48.
Niet gedragen. Deze japon is uiteindelijk alleen door mij gepast.
Sleep vanaf stuitje 1,75 meter.
Hij is niet pasklaar gemaakt zodat hij nog makkelijk opmaat gemaakt kan worden.
Dus ook voor de iets langere vrouwen.

De reden dat hij niet is gedragen is, dat ik veel ben afgevallen voor de bruiloft en hierdoor niet meer in de jurk paste. Als hij was vermaakt zou het model verloren zijn gegaan.
Ik heb er ook nog trouwschoenen bij ( maat 41 ) die wel door mij zijn gedragen op mijn bruiloft.

De nieuwwaarde van de jurk is 1350,-.

*** Koopt u vr eind maart deze mooie japon dan word hij GRATIS voor u op maat gemaakt! De japon hangt nu in een winkel in Wijchen die nieuwe en gebruikte bruidskleding verkoopt! ***

Naam: K. Vermeulen

Woonplaats: Lobith
Provincie: Gelderland

Geplaatst op:10-02-07 om 14:02:41

Bekeken: 2407