Een originele h.a. jaarsma - voorst

Een originele h.a. jaarsma - voorstKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Ik verkoop een origineel en schitterend schilderij van de beroemde schilder H.A. Jaarsma. Voor kenners zegt dat genoeg. Het schilderij geeft een blik op Urk, vanaf het IJsselmeer. Het is gesigneerd in 1940. Het is op houtplaat geschilderd en heel mooi ingelijst. Het werk is in een uitstekende staat. De afmeting is 110 x 72 cm.

Bieden vanaf 1250 euro!

Prijs: 1250

Naam: Grumpy OldMan

Woonplaats:

Geplaatst op:23-05-07 om 17:05:09
Verloopt op:20-06-07 om 17:06:09

Bekeken: 5711

450Emailen naar wjmwilms21-07-09 om 20:07:39
400Emailen naar jantinusalberts08-10-08 om 10:10:26
In totaal is er 2 keer geboden op deze advertentie.