Schilderij uit indonesie

Schilderij uit indonesieKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:schilderij uit bandung met als thema insulinde van weleer
afmeting 140x80
olieverf op doek
gesigneerd
met lijst
informatie indonesie.jan@gmail.com
u kunt bieden
begint bij 500 euro

Naam: jan kroezen

Woonplaats: wierden
Provincie: Overijssel

Geplaatst op:02-07-07 om 21:07:15
Verloopt op:09-07-07 om 21:07:15

Bekeken: 2186