Gordel van smaragd

Gordel van smaragdKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:schilderij uit het insulinde van weleer.
afmeting 140 x80
olieverf op doek
gesigneerd
met lijst
u kunt bieden
prijs vanaf 500 euro
voor informatie mail
indonesie.jan@gmail.com
u bent ook van harte welkom
op de expositie.

Naam: indonesian promotion

Woonplaats: wierden
Provincie: Overijssel

Geplaatst op:02-07-07 om 22:07:23
Verloopt op:09-07-07 om 22:07:23

Bekeken: 2631