Abc - vakantiehuisje achterhoek

Abc - vakantiehuisje achterhoek Klik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:ABC - BUNGALOWS met of zonder VIP - Arrangement. 5***** ANWB gekeurde luxe bungalows t/m 6 personen in de ACHTERHOEK. Hier kunt u genieten van natuur, rust, ruimte, privacy, ontspanning en vele andere mogelijkheden. De bungalows zijn gelegen op een kleinschalig recreatiepark, op een unieke locatie met 21 recreatiewoningen, met prachtig uitzicht en meerdere tuinterrassen. U kunt kiezen voor zon of schaduw. Een unieke locatie voor natuurliefhebbers rustzoekers wandelaars en fietsers, gelegen in een bosrijke omgeving aan de rand van de prachtige natuurgebieden o.a. Landgoed ,,Mentink’’ "Korenburgerveen", op 3 km afstand van Winterswijk.
Wij kunnen u een VIP -Arrangement aanbieden met unieke service en veel GRATIS extra,s. Op onze website vind u alle informatie (zie prijslijst) Heeft u vragen of wilt u aanvullende informatie, bel gerust of stuur een E-mail, wij staan u graag te woord, ook buiten kantooruren. Bezoek onze website met heel veel foto,s en informatie.

Fietsgebied en fietsvakantie.
Dat de Achterhoek een ideaal fietsgebied is werd nog eens bevestigd door een onderzoek van de Landbouw Universiteit Wageningen. De Achterhoek scoorde de eerste plaats!

* Gratis: geen reservering en administratiekosten
* Gratis: gebruik Gazelle dames en heren en kinderfiets.
* Gratis: gebruik Miele wasmaschine.
* Gratis: kindermeubilair.
* Gratis: zwembadkaartjes.
* Gratis: diner kortingsbon.
* Gratis: te gebruiken, groot aantal fiets wandelroutes, landkaarten en
informatie over de omgeving en fotoalbums.
* Gratis: taxivervoer bij aankomst en vertrek van/naar het n.s -station.

Extra service bij een VIP - arrangement :
voor € 10,-- per persoon per week, ontvangt u het volgende:

*Welkomstpakket
*Bedlinnen voor uw vakantieperiode.
*Opgemaakte bedden bij aankomst.
*Attentie bij de bedden.
*Gratis gebruik PC – ADSL / WIFI aansluiting
*Fles wijn bij aankomst.
*Diner kortingsbon
*Onbeperkt zwembadgebruik
*Elke ochtend vers gebakken (warme) broodjes.
*De broodjes worden bezorgd tussen 9.00 en 9.30 uur.
*Elke dag ochtendkrant. Gratis bezorging.

=Telefoon 06.2833.8079==
of stuur een E-mail via onze website.
E-mail: info@ABC-Achterhoekbungalow.nl
E-mail: info@ABC-Bungalow.nl
Website: www.ABC-Achterhoekbungalow.nl

Prijs: €0

Naam: G.A. Vreeman

Woonplaats: Winterswijk
Provincie: Gelderland

Geplaatst op:31-07-07 om 08:07:02
Verloopt op:28-08-07 om 08:08:02

Bekeken: 3182

hoger dan €0Emailen naar kristelfoeken06-01-10 om 22:01:50
1,00Emailen naar iggy_170907-05-10 om 15:05:32
1Emailen naar kristelfoeken06-01-10 om 22:01:48
In totaal is er 3 keer geboden op deze advertentie.