Luxe villa (spanje); nieuwbouw

Luxe villa (spanje); nieuwbouwKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Compleet nieuwe onder architectuur gebouwde ‘trendy’ villa

De één houdt van typisch Spaans grof stuukwerk, fleurige bougainville en klassieke mozaïek vloeren. De ander kiest voor modern of zelfs trendy. Behoort u tot de tweede groep, dan hoeven we u niet te vertellen dat het soort huizen waar u op valt in Spanje schaars is. Maar we hebben er één gevonden! Zowel aan de buitenkant als aan de binnenkant is deze villa volledig volgens de laatste Noord-Europese trends in ‘Ibiza-stijl’ gebouwd. Met strakke badkamers, een hypermoderne keuken en strak gestuukte binnen- en buitenmuren. En toch past deze prachtige vrijstaande villa perfect in het Spaanse landschap door slim toegepaste details, zoals de opvallende natuurstenen muur en de knus aandoende trappetjes aan de buitenzijde. Er is maar een zéér beperkt aanbod van dit soort huizen, dus als het uw smaak is, raden we u aan niet te lang te wachten met het maken van een afspraak.

We laten u graag alles zien. De mooi aangelegde tuin die volledig in stijl met het huis is. De prachtige materialen die in de villa zijn gebruikt. Het apart gevormde zwembad. De heerlijke terrassen. De badkamers en keuken die volgens de laatste trends zijn ingericht. Het prachtige groene uitzicht (met zelfs nog wat zeezicht als u boven staat). Als u de hoogst mogelijke kwaliteit, zeeën aan ruimte en iets écht aparts wilt, dan is dit absoluut uw huis!

Extra’s
• moderne keuken met alle apparatuur
• bouwjaar 2007
• ADSL internet
• vloerverwarming
• airconditioning in de slaapkamers
• zeezicht vanaf terras en slaapkamers
• triangelvorming, verlicht én betegeld zwembad van 6 x 10 meter
• meubels tegen meerprijs over te nemen
• satelliet TV
• glazen schuifpui
• balkon bij de hoofdslaapkamer
• rolluiken
• automatisch tuinsproeisysteem
• ramen met dubbel glas
• zeer hoogwaardige bouwmaterialen

Prijs: €885000

Naam: David

Woonplaats: Moraira, Spanje

Geplaatst op:14-09-07 om 12:09:15
Verloopt op:12-10-07 om 12:10:15

Bekeken: 2412

€222500Emailen naar tialpet02-11-08 om 15:11:54