Harley davidson

Harley davidsonKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Een zeer mooie en speciale Harley Davidson, type Sportster XLCH 1976
Cinderinhoud: 1000 cc
Deze Harley Davidson Sportster is geheel in eigen stijl gerestaureerd. Het motorblok is professioneel gereviseerd en heeft pas 1728 km op de teller staan.
Deze speciale motor is alleen bestemd voor echte liefhebbers en verzamelaars en een juweel om te bezitten.
Een taxatie rapport van 1998, na restauratie, is aanwezig. De getaxeerde waarde bedroeg toen 21800 gulden ( 9900)
Een fotoboek van de restauratie is aanwezig. Nagenoeg allen belangrijke onderdelen zijn nieuw zoals: wielen, remmen, banden, spatborden, uitlaten, tanks, etc.
Het motorblok is voorzien van nieuwe lagers, zuigers, zuigerveren, kleppen, klepzittingen, nieuwe carterhelften etc. Zien is kopen!

Prijs: 8000

Naam: J. van Pijkeren

Woonplaats: Katwijk ZH

Geplaatst op:24-09-07 om 20:09:45

Bekeken: 5551

3500Emailen naar sama3329-05-15 om 14:05:46
3000Emailen naar boscomplex08-06-09 om 17:06:51
2500Emailen naar netpirate0130-01-09 om 20:01:05
2500Emailen naar netpirate0130-01-09 om 20:01:19
2009Emailen naar netpirate0130-01-09 om 20:01:34
In totaal is er 5 keer geboden op deze advertentie.