Ets van rembrandt maar nu mét foto!

Ets van rembrandt maar nu mét foto!Klik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Ets van Rembrandt in parspatoe

28cm * 33cm

Ingelijst achter glas

Gekocht op veiling om een kindertehuis in Oostblok te steunen

Opbrengst via deze site stort ik ook tbv dit kindertehuis

06-22199520

Prijs: €475

Naam: maarten meisters

Woonplaats: Krimpen aan den IJssel

Geplaatst op:14-10-07 om 13:10:38

Bekeken: 3619