Impressionistisch lucien frank

Impressionistisch lucien frankKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:mooi impressionistisch landschap van Lucien Frank eind 19de begin 20ste eeuw, heeft een beetje opknapwerk nodig en heeft een prachtige kader. afmetingen kader l146cm h 116cm , schilderij 75cm op 126cm op aanvraag meer fotos beschikbaar

Naam: PETER

Woonplaats: overijse

Geplaatst op:31-10-07 om 16:10:24

Bekeken: 2918