Nikon f100 spiegelreflex

Nikon f100 spiegelreflexKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Prachtige Semiprofessionele Nikon F100 spiegelreflex - body te koop met Nederlandse handleiding.

Ik bied hem aan zonder lenzen, de nieuwprijs was plm. 1400 euro.

De camera is weinig gebruikt en vertoont geen gebruikssporen.

Prijs: 250

Naam: H. Poppen

Woonplaats: Sassenheim

Geplaatst op:09-11-07 om 11:11:04

Bekeken: 3791

150Emailen naar ro9ii702-05-15 om 14:05:36
105Emailen naar j.n.kornalijnslijper16-12-08 om 23:12:53
100Emailen naar ludwig.wouters-verbinnen17-01-08 om 09:01:51
In totaal is er 5 keer geboden op deze advertentie.