Kunstexpo elsmuseum beek oa brood

Kunstexpo elsmuseum beek oa broodKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Op zaterdag 8 en zondag 9 december a.s. organiseert Kunstgalerie Artxcel een kunstverkoopexpositie met ruim 250 werken van HERMAN BROOD, KAREL APPEL, NICO VRIELINK en CORNEILLE e.v.a. in Elsmuseum Beek te Beek (L).
Openingstijden: zaterdag en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Toegang gratis. Ook het museum (dat in het teken staat van het bekende kruidenbitter ELS LA VERA) is gratis toegankelijk voor expositiebezoekers.
Tussen de authentieke distillatieapparaten staan ruim 250 betaalbare kunstwerken opgesteld (voor prijzen ver beneden de normale galeriewaarde) waaronder schilderijen, tekeningen, litho’s en zeefdrukken.
Ook kunt u terecht voor een bijzondere collectie scherpgeprijsde schilderijen van topkunstenaar NICO VRIELINK die met zijn oriëntaal geďnspireerde werken inmiddels wereldfaam heeft opgebouwd.
Wij nodigen u graag uit op 8 en 9 december a.s. om in een bijzondere ambiance voor een stuntprijs een prachtig kunstwerk aan te schaffen!

Adres: Elsmuseum Beek
Wolfeinde 4C
6191 EB Beek (L)

Meer informatie: www.artxcel.com

Prijs: €0

Naam: Artxcel

Woonplaats: Beek
Provincie: Limburg

Geplaatst op:04-12-07 om 14:12:32
Verloopt op:11-12-07 om 14:12:32

Bekeken: 2582