Christmas art weekend gorinchem

Christmas art weekend gorinchemKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:De laatste grootste kunstexpositie van 2007 in Nederland wordt dit jaar gehouden in Gorinchem.
Op zaterdag 22 en zondag 23 december a.s. is Hotel Gorinchem het decor van CHRISTMAS ART WEEKEND.

In een gezellige kerstsfeer kunt U genieten van een uitgebreide en gevarieerde collectie kunstwerken van Herman Brood, Karel Appel, Corneille, Nico Vrielink, Ekaterina Morι, Walasse Ting, Peter Klashorst e.v.a. Heel veel nieuw werk aanwezig.
Keuze uit meer dan 250 laaggeprijsde werken (originelen en grafiek) die allemaal te koop zijn tegen betaalbare prijzen die ver beneden de normale galeriewaarde liggen en volledig op echtheid worden gegarandeerd.
Ook kunt U kiezen uit een prachtige collectie bronzen kunstzinnige beeldjes vanaf slechts € 15,=, ideaal geschikt als origineel kerstgeschenk.

Bij een minimale besteding van € 250,= aan kunst, ontvangt U helemaal GRATIS een prachtige handgesigneerde zeefdruk (“ A Special Offer ”) van Jacques Tange= ter waarde van € 175,= !

Jacques Tange is in 2005 uitgekozen tot kunstenaar van het jaar.

Openingstijden van 10.00 tot 20.00 uur.
Adres: Hotel Gorinchem, Van Hogendorpweg 8-10, 4204 XW Gorinchem, tel. (0183) 622400
Toegang en parkeren gratis.

Meer informatie: www.artxcel.com

Prijs: €0

Naam: Artxcel

Woonplaats: Gorinchem

Geplaatst op:13-12-07 om 14:12:35
Verloopt op:10-01-08 om 14:01:35

Bekeken: 2418