Schilderij {{hc hokken}}

Schilderij {{hc hokken}}Klik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Prachtig (oud) schilderij gesigneerd door de bekende schilder HC Hokken.

U ziet een landschap met in de verte een dorpje.
Waarschijnlijk betreft het hier De Bieschbos.

Het lijkt een oud werk, toch is de conditie van het doek nog uitstekend.
Evenals de prachtige lijst.

De maten van het schilderij zijn (zonder de lijst):

Lengte : 50cm
Breedte : 70cm

Over de prijs is overleg mogelijk, maar bieden mag natuurlijk ook altijd.

De foto' s kunt u gemakkelijk op www.marktplaats.nl bekijken; u hoeft alleen maar hc hokken te typen om vervolgens de advertentie uit Katwijk aan te klikken.

Prijs: 725

Naam: L. Jansen

Woonplaats: Katwijk

Geplaatst op:29-02-08 om 12:02:22

Bekeken: 2684