Schilderij duinlandschap

Schilderij duinlandschapKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Zeer fraai groot schilderij gesigneerd olieverf op linnen,in zeer fraaie houten lijst.schilderij is 1.00meter bij 60 cm,en destijds in kunsthandel gekocht

Naam: john vermonden

Woonplaats: etten-leur
Provincie: Noord-Brabant

Geplaatst op:29-02-08 om 16:02:08
Verloopt op:21-03-08 om 16:03:08

Bekeken: 2743

10Emailen naar epjvandijk29-07-09 om 15:07:20