Piano Erard hggl.zwart

Piano Erard hggl.zwartKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving: Foto is niet van de erard!!

Klavier-Barneveld

Sorry, de Richard Lipp piano is verkocht!!

Klavier-Barneveld (nl) is iedere zaterdag geopend van 10 tot 16 uur.
Ander moment (event. ook s avonds) 0653.557838
Amersfoortsestraat 21/23 te Barneveld

Belt u voor de zekerheid of een aanbieding er nog is!

Zonder verpakkingsbelasting bieden wij aan:

Merk: Erard
Conditie: niet van nieuw te onderscheiden!
Hoogte: 1.30 mtr
Type: D5
Kast: hoogglanszwart
Garantie: 5 jaar
Land van herkomst: Japan
Aanbiedingsprijs: 3500

Stemmen en service door heel Nederland.

Ik zoek ook regelmatig instrumenten van de merken:
steinway bechstein seiler schimmel bluthner ibach yamaha steinweg lipp

Mijn voorkeur gaat uit naar piano's die gebouwd zijn in de
eerste helft van de vorige eeuw.

Prijs: 3500

Naam: klavier barneveld

Woonplaats: barneveld

Geplaatst op:03-04-08 om 16:04:06

Bekeken: 2496