Audi 90 oldtimer!!

Audi 90   oldtimer!!Klik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Compleet gerestaureerde
AUDI 90 Bj: 1985
2.2 5cilinder. 136pk!!
Restauratie op DVD+REK.inzage.
Veel nieuwe onderdelen.
Blauw PULLMAN Interieur.z.g.a.n N. Apk
Extra Onderdelen.
Auto is compleet en opgebouwd en voor 95% af.
Motorich en technisch 100%.
Te veel om op te noemen.
Alles door erkend bedrijf!!!
Geen onzinbiedingen deze Audi 90 behoudt zn waarde.
Staat wel in de weg wegens ander project waar ik al aan begonnen ben.
Dus doe een bod en wie weet??

Voor vragen en of afspraak bel: 0626711358
mail: vwaudi30@hotmail.com
Van liefhebber naar liefhebber

Bijzondere audi voor weing.

mvg. DENNIS KLAZIENAVEEN

Prijs: 3100

Naam: Dennis

Woonplaats: Klazienaveen

Geplaatst op:02-09-08 om 18:09:31

Bekeken: 3683

1250Emailen naar c.marsepein28-02-12 om 10:02:45