Vogelkooi

VogelkooiKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Prachtige 17e eeuwse kopergeslagen vogelkooi.
Museaal stuk.

Prijs: 1500

Naam: lia bom

Woonplaats: Berkenwoude

Geplaatst op:20-10-08 om 14:10:45
Verloopt op:17-11-08 om 13:11:45

Bekeken: 2802

1500Emailen naar jdej10408-04-12 om 09:04:34
In totaal is er 2 keer geboden op deze advertentie.