Belg ardennen te huur 6 pers chalet

Belg ardennen te huur 6 pers chaletKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Ardennen Belgie te huur 6 pers privé chalet omg La Roche

Omschrijving het chalet en park
Ons verwarmd Chalet is het hele jaar te huur,
Gelegen op een zeer mooi kindvriendelijk park aan de Ourthe
Indeling, kamer eet en zithoek, kabel kl-tv, slaapbank 2 personen.
Open keuken, fornuis met oven, magnetron.
1 sl kamer, bed 1.60 x 2.10 m hang/legkast, 2e sl kamer 2 eenpersoons bedden 0.90 x 2.00 m
Badkamer, toilet, wastafel, ligbad..
Kussens en dekens voldoende aanwezig, bed-handlinnen moet U zelf verzorgen.
Terras is voorzien van een tuinset met parasol.
Op het park is een receptie, restaurant, div. speeltuinen, tennisbaan M-byke kajak verhuur.
mooie grote ligweide aan de Ourthe waarin men kan vissen op forel, en kinderen kunnen erin spelen en baden.
Prachtige natuur voor wandel, fiets, kajak, autotochten in de omgeving.
Voor inlichtingen en reserveren Mid-Week-End, kan men ook bellen 0031(0)161432504. :

Prijs: €0

Naam: Bastiaansen

Woonplaats: Bavel

Geplaatst op:25-01-09 om 11:01:30

Bekeken: 3151

60Emailen naar joyceeeee_x22-07-09 om 21:07:32
10Emailen naar sgrblauw29-04-09 om 13:04:36
In totaal is er 3 keer geboden op deze advertentie.