Kamferkist op wielen (voc 18e eeuw)

Kamferkist op wielen (voc 18e eeuw)Klik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving: Uniek exemplaar! Prachtige kamferkist op wielen uit de VOC periode.
Het beslag (handvaten) is origineel evenals de verfresten in het houtsnijwerk.
Een uniek stuk voor de echte liefhebber.
Zeer goed onderhouden maar door ruimtegebrek moet ik dit stuk helaas verkopen.
De kist is verrijdbaar en kan eventueel gebruikt worden als opbergplaats voor bijvoorbeeld linnen.

Prijs: 875

Naam: Patricia Reijnhoudt

Woonplaats: Amsterdam

Geplaatst op:28-02-09 om 12:02:16

Bekeken: 4130

300Emailen naar Mharting11-10-13 om 21:10:42