Rondreizen door marokko

Rondreizen door marokkoKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Marokko is een fantastische toeristische bestemming. Wie bij Marokko denkt aan een grote, droge zandvlakte, staat een aangename verassing te wachten.

Het land heeft een prachtige kust met afwisselend rotsen, stranden en prachtige verscholen baaien, gelegen deels aan de Atlantische Oceaan en deels aan de Middellandse Zee. Agadir bijvoorbeeld is een mondaine badplaats met een aangename temperatuur waar de zon vrijwel het gehele jaar door schijnt.
Iets boven Agadir ligt het charmante Essaouira, een kleine vissersplaats met veel Portugese invloeden. Veel artistieke mensen kiezen ervoor hier voor langere tijd te verblijven. El Jadida heeft een boulevard die doet denken aan Zuid-Frankrijk. Maar ook in het noorden vindt u prachtige stranden, niet alleen bij de grote steden zoals Rabat, Casablanca en Tanger, maar ook in Skihrat, Tetouan of Marina Smir kunt u een ontspannen strandvakantie doorbrengen

Prijs: 899

Naam: Mohamed TOUKHSI

Woonplaats: Marrakech

Geplaatst op:12-03-09 om 13:03:43

Bekeken: 2712