Piano steinweg, bechstein, seiler

Piano steinweg, bechstein, seiler Klik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:PIANO. Voor een Steinweg, , Seiler, Schimmel, Yamaha of een Lipp naar K-B
Elke zaterdag van 10 tot 16 uur.
Ook afspraken voor iedere door-de-weekse-dag/avond.
Meesters in het oude ambacht Klavier-Barneveld.
Verwezenlijk uw droom.
Bespaar 1000-den euro's.
Pianoatelier Klavier-Barneveld heeft
de mooiste collectie gerestaureerde piano’s uit de A-klasse.

Al deze instrumenten zijn absoluut tot nieuw gerestaureerd.
Iets specifieks? Eerst even bellen. 0653.557838
Standaard 5 jaar garantie.
Inruil mogelijk.
Deze piano’s uit de 1e helft van de 20ste eeuw zijn stuk voor stuk kunstwerken.
Zowel qua klankrijkdom als qua meubel.
Deze instrumenten zijn al met een zoeklichtje te vinden en worden alleen maar unieker.
Voor wie:
Gevorderde pianisten.
Pianisten met een zeer individuele smaak.
Pianisten die geen ruimte hebben voor een vleugel.
Pianisten die toch een vleugelklank in huis willen hebben.
Muziekliefhebbers die een levenlang zorgeloos piano willen spelen.
Klavier-Barneveld
Amersfoortsestraat 21/23
3772 CE Barneveld
Stemmen en service door heel Nederland. Ik zoek ook regelmatig (niet gemoderniseerde) instrumenten van de merken: bechstein ibach seiler steinway steinweg lipp

Prijs: €0

Naam: klavier-barneveld

Woonplaats: barneveld

Geplaatst op:30-07-09 om 11:07:56
Verloopt op:08-01-70 om 01:01:00

Bekeken: 2688