Grote online veiling rozenkransen

Grote online veiling rozenkransenKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:VDH-Actions
Grote online veiling zeldzame collector items waaronder:

Van zeer bekende DJ een colectie gesigneerde LP’s, CD’s en Singels van grote internationale artiesten waaronder Madonna, Michael Jackson, Stevie Wonder, Whitney Houston, George Michael, Robert Plant, Phil Collins, Genesis, John Travolta, Diana Ross, Dire Straits, Roxette, Gloria Estafan, Police, Sting en vele anderen.

Zeldzame privé verzameling antieke rozenkransen waaronder een groot aantal filigran zilver uit de 18e eeuw.

Verzameling antieke bakelieten buizen (auto) Radio’s. Waaronder de merken Philips, Opel, Blauwpunkt, Telefunken enz.

Verder nog antieke schilderijen, Neon verlichting enz.

Eenvoudig online registreren, volgen en bieden op de online veiling van www.vdh-auctions.nl.

VDH Auctions is een online veilinghuis, dat in opdracht van derden roerende zakten ter veiling brengt. Onze klanten zijn o.a. bedrijven, curatoren, handelaren en particulieren.
Ons team van gemotiveerde medewerkers beschikt over specifieke kennis en vaardigheden met betrekking tot online veilingen, taxaties, logistiek en nog veel meer!

U kunt bieden op kavels als particulier of als bedrijf.

Prijs: €0

Naam: VDH-Auctions

Woonplaats: zoetermeer

Geplaatst op:29-08-09 om 10:08:37
Verloopt op:26-09-09 om 10:09:37

Bekeken: 2304