Zeldzame zeefdruk corneille 98

Zeldzame zeefdruk corneille 98Klik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Zeer fraai en zeer zeldzaam werk op linnen van Corneille.
De kunstenaar vervaardigde de zeefdruk in 1998 met mooie drukgangen op een stevig linnen doek.
Niet alleen de drager (linnen) is bijzonder, ook de kleurstelling en figuratie is uitzonderlijk mooi.
De zeefdruk is professioneel opgespannen en ingelijst in een mooie bijpassende zilverkleurige baklijst.
De afmetingen: 70x90cm
De prijs is 1000,-

Ben je genteresseerd?mail me dan: mwent@live.nl

Marc

Prijs: 950

Naam: Marc Went

Woonplaats: Amstelveen

Geplaatst op:04-11-09 om 23:11:14
Verloopt op:02-12-09 om 23:12:14

Bekeken: 2581

350Emailen naar sokodi05-12-11 om 15:12:05