Xbox 360 ombouw omgeving Leeuwarden

Beschrijving:- Speel al uw back-ups/originelen xbox-games
- Orginele firmware wordt behouden en kan zodanig terug worden geflashed
- Online Gaming via XBOX LIVE
- Geen mod-chips of solderen

Een GOEDKOOP ombouw adres voor Leeuwarden en Noord-Friesland. 100% garantie op een veilige ombouw van uw prachtige Xbox360.

Tarieven:
Benq Samsung en Hitachi: 25,-
Lite-On: 30,-

Mail voor mogelijkheden en afspraken naar eerder genoemd emailadres of bel:
0612172519

Naam: Werner

Woonplaats: Goutum
Provincie: Friesland

Geplaatst op:26-11-09 om 19:11:34

Bekeken: 2131
Foto: Nee