Ford fiesta futura

Ford fiesta futuraKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving: Airbags
Airconditioning
Centrale deurvergrendeling
Elektrisch bedienbare ramen
Lichtmetalen velgen
Radio/CD speler
Stuurbekrachtiging
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Deelbare achterbank (ongelijke delen)
Elektrisch verstelbare spiegels
Getint glas
Hoofdsteunen achter
Mistlampen voor
Startonderbreking

Gekocht en in onderhoud bij de dealer.

APK tot 31 oktober 2010 (dus onlangs goed gekeurd).

Er zit een kleine beschadiging aan de zijkant van de bestuurderskant. De auto verkeert in zeer goede staat.

Voor info kunt u mailen naar onderstaand mailadres
.
Met vriendelijke groeten,

Machteld
veiling2009@live.nl

Prijs: 7500

Naam: Machteld

Woonplaats: Oss
Provincie: Noord-Brabant

Geplaatst op:20-12-09 om 13:12:32
Verloopt op:17-01-10 om 13:01:32

Bekeken: 2532