Wandelen, paardrijden, fietsen

Wandelen, paardrijden, fietsen Klik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Toscane: Wandelen, paardrijden, fietsen - vakantiewoningen met zwembad en paarden

Op zoek naar iets speciaals weg van de drukte en het toerisme? Waar u ook wandelen, fietsen, geen verkeer kan worden intimidatie? Recht daar, in de Alta Maremma, ligt het Casa al Sole omringd door prachtige eiken-en kastanjebossen.
Het gebied rond de Casa al Sole is een paradijs voor wandelaars met zijn vele routes voor fietsers zeer aantrekkelijk. Een manege met paarden en een zwembad bieden extra entertainment.
Er zijn drie verschillende grootte appartementen met alle comfort. Elk appartement heeft een keuken, badkamer, open haard, eetkamer, en een of meer slaapkamers. De woning omvat 12 hectare land met een olijfgaard, bos en kreek.

Ook honden zijn welkom.

Meer info: www.casa-al-sole.eu

Prijs: 450

Naam: Sabrina Gloggner

Woonplaats: Amsterdam

Geplaatst op:25-12-09 om 17:12:17
Verloopt op:22-01-10 om 17:01:17

Bekeken: 2061