Xbox360 ombouw omgeving leeuwarden

Beschrijving:Woon je in de omgeving van Leeuwarden en wil je je XBOX360 om laten bouwen, dan bent U hier aan het goede adres!

- Speel al uw back-ups/originele xbox-games
- Originele firmware wordt behouden en kan zodanig terug worden geflashed
- Online Gaming via XBOX LIVE
- Geen mod-chips of solderen

Een GOEDKOOP ombouw adres voor Leeuwarden en Noord-Friesland. 100% garantie op een veilige ombouw van uw prachtige Xbox360.

Klaar terwijl u wacht!

Tarieven:

Benq, Samsung en Hitachi: 27,50-
*Lite-On(FW:74850C, FW83850C): 32,50-
Allen iX1.61

*De nieuwste Lite-On MFR(productiedatum) >september 2009 (93450C) bouw ik niet om. Deze is vooralsnog alleen dmv solderen om te bouwen.

Voor vragen en afspraken neem contact met mij op!
Tel/SMS: 0612172519 of mail!

Naam: Werner

Woonplaats: Goutum
Provincie: Friesland

Geplaatst op:12-01-10 om 20:01:06

Bekeken: 2842
Foto: Nee