Horeca schilderijen

Horeca schilderijenKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:2 prachtige schilderijen, olieverf op doek, met als thema HORECA. Een schilderij met een ober en een schilderij met een vrouw aan de bar.
Erg sfeervol opgezet.

Naam: Lisa

Woonplaats: Lemmer
Provincie: Friesland

Geplaatst op:09-03-10 om 14:03:57
Verloopt op:06-04-10 om 15:04:57

Bekeken: 2530