Eetkamertefel

EetkamertefelKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:olijfhouten eetkamertafel met gefineerd grenenhouten bald. geheel wit geschilderd LXBXH 250x125x80cm herkomst zuid frankrijk/ noord italie uit 1840, poten met houtsnijwerk drakenkoppen, zeer uniek en bijzonder exemplaar een ware eye-catcher in u interieur

Prijs: 9000

Naam: desiree

Woonplaats: son
Provincie: Noord-Brabant

Geplaatst op:12-03-10 om 11:03:37
Verloopt op:09-04-10 om 12:04:37

Bekeken: 2559