Prachtige vakantiebungalows te huur

Prachtige vakantiebungalows te huurKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Dorp te Harderwijk te huur. Geschikt voor 2 tot 8 personen. Comfortabel ingericht: woonkamer met openhaard, zit-en eethoek, open keuken met magnetron, drie slaapkamers, badkamer met bad/douche, toilet, vloerverwarming, TV, telefoon, overdekt terras en tuinmeubilair. Parkeerplaats voor één auto naast de bungalow en een zonnige ligging op het zuiden met veel privacy en rust. Sinds kort hebben wij comfort bungalows, deze zijn onlangs gerenoveerd en voorzien van een geheel nieuwe, frisse uitstraling! Deze bungalows beschikken over o.a. comfortabel meubilair en een luxe tegelvloer. Uiteraard is er ook aan de details gedacht.

De faciliteiten Gezellig ingerichte stenen bungalows en houten chalets op Bungalowpark Het Verscholen op Bungalowpark Het Verscholen Dorp zijn een verwarmd buitenzwembad voorzien van ligbedden, peuterbad, tennisbaan, speeltuin, wasserette en receptie met fietsverhuur.De prijzen bedragen in het laagseizoen v.a. € 260 per week, in het hoogseizoen v.a. € 610 per week. Uiteraard is het huren van een weekend of midweek ook mogelijk buiten het hoogseizoen.

P.s. kijkt u ook eens op onze website naar onze buitenkansjes, wellicht zit er iets voor u tussen!

Prijs: €0

Naam: Het Verscholen Dorp

Woonplaats: Harderwijk
Provincie: Gelderland

Geplaatst op:23-03-10 om 15:03:52
Verloopt op:20-04-10 om 16:04:52

Bekeken: 3611

40Emailen naar shantie3104-05-10 om 18:05:24