Paarden rijtuig koets

Paarden rijtuig koetsKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Paarden rijtuig koets duitse jachtwagen

Koets dient gerepareerd te worden ijzerwerk is goed hout moet gerestaureerd worden opknappertje ook te gebruiken als decoratie wagen
Originele Duitse jachtkoets +/- 50 jaar oud
Te zien in Bergen nh
Voor de liefhebber een pracht koets
Doe een redelijk bod!

Prijs: 200

Naam: Piet

Woonplaats: Bergen nh

Geplaatst op:30-03-10 om 16:03:12

Bekeken: 2838