Boterstamper 18 e eeuw

Boterstamper 18 e eeuwKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:prachtige 18 e eeuws boterstamper

Prijs: 400

Naam: veerle stippelmans

Woonplaats: belgie, kortessem
Provincie: Limburg

Geplaatst op:18-04-10 om 20:04:49
Verloopt op:25-04-10 om 20:04:49

Bekeken: 2462