Schilder max geene

Schilder max geeneKlik op de afbeelding om de grote versie te bekijken

Beschrijving:Prachtig schilderij van Max Geene met lijst

helaas doet de foto het niet, mocht u de naam iets zeggen en heeft u interesse mail ik u de foto`s graag

90 x 100 cm

Olieverf op linnen

Gemaakt rond 1985 ongeveer

Max geene is nog steeds erg bekend, mocht u meer info willen is er op internet genoeg van zijn werk te vinden.

Naam: Jane

Woonplaats: Den Haag

Geplaatst op:13-08-10 om 18:08:09

Bekeken: 3286